Serdecznie zapraszamy psychoterapeutów, psychologów, pedagogów, coachów do uczestnictwa w rekolekcjach, które odbędą się dniach 21-23 kwietnia 2023 w jezuickim ośrodku rekolekcyjnym ECCC w Warszawie-Falenicy.

Temat rekolekcji: Wytchnienie i wdzięczność. Rekolekcje z psalmami.
Prowadzący: br. Piotr Kwiatek OFMCap

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „W innym świetle” przy współpracy ze Stowarzyszeniem Psychologów Chrześcijańskich, które patronuje wydarzeniu.

Miejsce: Europejskie Centrum Komunikacji i Kultury, ul. Olecka 30, 04-984 Warszawa

Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy online.

Koszty:

Pokój 1 osobowy z łazienką i pełnym wyżywieniem – 620 PLN
Pokój 2 osobowy z łazienką i pełnym wyżywieniem – 540 PLN

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem rezerwacji miejsca na liście uczestników jest wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł na konto Fundacji w ciągu 14 dni od otrzymania maila z potwierdzeniem rejestracji uczestnika. Brak wpłaty zaliczki w określonym terminie jest równoznaczny z anulowaniem rezerwacji. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 marca 2023.

Na plan dnia rekolekcyjnego składają się: rozważania, konferencje, Eucharystia lub czas na modlitwę osobistą, a także integracja. Program będzie uwzględniał także potrzeby osób wyznań chrześcijańskich innych od katolickiego, dlatego zapraszamy do uczestnictwa nie tylko katolików. Będzie czas zarówno na skupienie i wyciszenie, jak i na poznanie się i wymianę doświadczeń. Szczegółowy program zostanie podany na miejscu w dniu przyjazdu.

W dniu rozpoczęcia:

od 17.00 rejestracja uczestników

18.00 Eucharystia

18.45 Kolacja

19.45 Wprowadzenie do rekolekcji

Zakończenie w dniu wyjazdu obiadem, który rozpocznie się o 13:00.

W przypadku problemów z rejestracją bądź dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@winnymswietle.pl