7 maja 2022 gościliśmy w Łukowie, gdzie poprowadziliśmy warsztaty pt. O depresji bez tabu.

Tak naprawdę w tym samym czasie w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie odbywały się dwa rodzaje warsztatów. Jedne, dostosowane do potrzeb młodzieży, którzy są liderami wspólnot oazowych, zaś druga dla osób dorosłych, którymi byli rodzice i osoby duchowne. To zróżnicowanie sprawiło, że nasza ekipa pojechała do Łukowa w bardzo mocnym składzie aż 6 osób prowadzących! 🙂 Byli z nami Agnieszka Wojsz i Agnieszka Wojtecka, które poprowadziły warsztaty dla osób dorosłych. W ekipie „młodzieżowej” znaleźni się Anna Czuba i Iwona Kuc jako główne osoby prowadzące oraz Łukasz Grzybowski i gościnnie Tomasz Lipa jako wsparcie w moderowaniu prac w grupach warsztatowych.

Za nami naprawdę ciekawe i cenne doświadczenie. Temat depresji, choć obszerny i trudny – w końcu to choroba dotykająca niestety bardzo wielu osób – to bardzo potrzebny, aby o nim rozmawiać BEZ TABU. 

 Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za otwarcie i wspaniałą atmosferę oraz organizatorom – Ruch Światło-Życie Diecezji Siedleckiej i Katolickie Stowarzyszenie MORIA za zaproszenie i ciepłe przyjęcie! 🙂